O NAS

Nojen to pracownia powstała z pasji do niebanalnych rozwiązań projektowych, ale również do zarządzania realizacją inwestycji. Łączymy te dwa zakresy, ponieważ wiemy, że dobry projekt bez kalkulacji budżetowej i stałego nadzoru na budowie nie będzie mógł być w pełni zrealizowany. Dlatego prowadzenie inwestycji rozpoczynamy od projektu, następie przygotowujemy etap przed realizacyjny, skupiający się wokół zamówień, harmonogramu, optymalizacji kosztów, aby finalnie będąc na budowie, z ramienia Inwestora nadzorować prace wykończeniowe.

Realizujemy projekty wnętrz hotelowych, restauracyjnych, przestrzenie SPA, ale również niebanalne projekty wnętrz prywatnych. Towarzyszymy Inwestorom od początku, interesuje nas to dla kogo projektujemy, jakie są potrzeby naszych odbiorców i staramy się nakierować Inwestora na rozwiązania, które ułatwią funkcjonowanie obiektu niezależnie od jego skali.

Nasze projekty są odpowiedzią na potrzeby klienta, które wpisujemy w kontekst miejsca. Chcemy, aby użytkownicy projektowanych przez nas przestrzeni nie tylko dobrze się w nich uczuli, ale przede wszystkim czerpali radość z ich użytkowania.

Marcelina Gwiżdż

Założycielka pracowni Nojen

Projektowanie jest moją pasją, w której zawodowo spełniam się od lat. Miałam okazję na przestrzeni tego czasu tworzyć projekty z których jestem dumna. Jestem architektem wnętrz, który przełamuje granice swojego zawodu i poza projektowaniem przestrzeni zajmuje się również wnikliwą analizą potrzeb inwestycyjnych oraz prowadzi realizacje budowy w zakresie projektu wnętrz. Taki model działania daje Inwestorom bezpieczeństwo, że realizacja budowy będzie prowadzona w określonym budżecie i czasie, a produkt finalny będzie spełniał wymagania jakościowe i wizualne.

Maria Ptaszkiewicz

Architektka, drugi filar pracowni, projektant zaangażowany, który z ramienia Inwestorów dba o jakość wykończenia również na budowie. Uczestnicząc w etapie projektowym wychodzi ponad sztywne ramy, szuka rozwiązań ponadczasowych, które będą współgrały z kontekstem miejsca.

Katarzyna Lisińska

Projektant z doświadczeniem, dbający o wysoką jakoś dokumentacji technicznej, spaja założenia koncepcyjne z możliwościami realizacyjnymi. Świadomość projektową architekta przenosi na projekty wnętrzarskie, dbając o spójność międzybranżową i będąc wsparciem merytorycznym.